V torek, 22. 12. 2016, so učenke naše šole s svojim prispevkom popestrile praznično dogajanje na velenjski promenadi. Mimoidoče so razveselile s plesom in petjem. Neža Apšner je zapela pesem Walking in the air, s katero je naznanila tudi premiero glasbene igre Mali princ, ki bo 13. 4. 2016 in na katero se učenke in učenci naše šole že intenzivno pripravljajo. Sledila je mačja plesna točka razigranih plesalk, nato pa nasmejan nastop Klee in Nine, ki sta zapeli glasbeni hit Charlija Putha Marvin Gaye. Svoj nastop so s plesnimi koraki zaključile naše plesalke. Povezovalka programa Jona je prisotne nagovorila z besedami, da naj bodo prazniki čim lepši, bogastvo pa naj se kopiči ob radostnih trenutkih, preživetih ob božični jelki z ljudmi, ki jih imamo radi in ne z darili pod jelko.

 

 

(Skupno 13 obiskov, današnjih obiskov 1)