Tudi letos imamo na naši šoli dve navihani kuharici, ki tekmujeta v 5. sezoni Malega šefa Slovenije – Otjo in Rajo iz 5. razreda. Zanju lahko navijate že to nedeljo na POP TV ob 17.55 uri.

Šolski novinarki Ema in Tina vas vabita k ogledu oddaje, pred mikrofon pa sta povabili tudi tekmovalko Otjo Slatinšek.

V Mercatorjevih trgovinah so že na voljo izdelki z oznako Mali šef. Z nakupom teh izdelkov boste na računu našli kodo za glasovanje. Najboljši kuharski pari bodo namreč prejeli donacijo Mercatorja. Z doniranim zneskom bi uredili bralne kotičke v avli naše šole. Prve tri zmagovalce bo določila žirija, od četrtega do osmega mesta pa se bodo šole uvrstile glede na število prejetih glasov.

V avlo šole pred tajništvo smo zato postavili škatlo Mali šef, v katero z vso hitrostjo nosite račune, ki jih dobite ob nakupu izdelkov, označenih Mali šef, v Mercatorjevih trgovinah. Glasovanje poteka do 8. maja 2023.

(Skupno 168 obiskov, današnjih obiskov 1)