Iz petka na soboto smo na naši šoli organizirali noč branja. Poleg branja so naši učenci ustvarjali, iskali skriti zaklad, posebno doživetje pa je seveda tudi spanje na šoli. In kaj o dogodku menijo nekateri sodelujoči?

‘Na noči branja je bilo zabavno, izrezovali smo egipčankse bogove, nato smo raziskovali skrivnosti mumije; predvsem pa je bila noč zabavna. Upam, da bomo lahko šli tudi naslednje leto.’ Melani, 7. b

‘Noč branja je bila zelo zabavna. Lahko sem se podružila s prijatelji, brala, zabavala, prespala na šoli … V glavnem, hvala knjižničarki, super je bilo!’ Lina, 6. b

‘Na noči knjige mi je bilo zelo fajn. Imeli smo lov na zaklad. Izkazalo se je, da je pri lovu na zaklad potrebno timsko delo. Risanje in izdelovanje je bilo tudi super. Zvečer smo brali knjige in jedli sladkarije. Potem smo se dolgo v noč pogovarjali in igrali.’ Anže, 6. b

‘Bilo je zelo zabavno. Iskali smo mumijo in dobili presenečenje. Slikali smo egipčanske bogove Upam, da bo to še zelo velikokrat.’ Nika, 6. b

(Skupno 79 obiskov, današnjih obiskov 1)