Tudi ta vikend so bili Skalčki zelo dejavni. Včeraj so se udeležili državnega prvenstva v kickboksu v Ormožu, od koder so domov prinesli kup medalj. Iz naše šole se je tekmovanja udeležil Thai Lihteneker Koštomaj, ki mu je malo zmanjkalo do medalje, osvojil pa je odlično  5 – 8 mesto v kategoriji starejši dečki -52kg. Dominik Jerovšek bo zaradi preventivnih zdravstvenih ukrepov lahko spet začel s tekmovanji šele po 16. juniju. Se je pa Dominik prvič preizkusil v vlogi sodnika mladinca na Zajčkovem turnirju v Šempetru v Sav. dolini, kjer so učenci naše šole osvojili odlične rezultate:

🥇Thai Lihteneker Koštomaj, starejši dečki rdeči pas

🥇Jaša Kokol, starejši dečki modri pas

🥇Brina Landeker, starejše deklice modri pas

🥈Brina Landeker, starejše deklice -40kg

🥈Anej Brankovič, starejši dečki -50kg

🥉Anej Brankovič, starejši dečki rdeči pas

🥉Thai Lihteneker Koštomaj, starejši dečki -50kg

🥉Jaša Kokol, starejši dečki -50kg

(Skupno 118 obiskov, današnjih obiskov 1)